ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Ольгу Фреймут напав розлючений директор м'ясокомбінату

Перевірка м'ясокомбінату на Хмельниччині в рамках програми "Інспектор Фреймут" закінчилася для ведучої Ольги Фреймут побоями
Depo.Молодий укроп
21 жовтня 2016 12:18
ФОТО: depo.ua
На Ольгу Фреймут напав розлючений директор м
На Ольгу Фреймут напав розлючений директор м'ясокомбінату

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Дусю".

Телеведуча Ольга Фреймут відгукнулася на прохання глядачів перевірити хмельницький м'ясокомбінат "Проскурів М'ясо". Городяни неодноразово скаржилися на це підприємство через кров, яка витікає в городи, запах і велику кількість щурів.

Таємні агенти, що працювали на м'ясокомбінаті, підтвердили скарги жителів Хмельницького. Слід зазначити, що продукція компанії поставляється дитячим садам і школам, її продають у багатьох магазинах, не тільки на Заходу України.

Ольга Фреймут з ​​командою проекту приїхала на м'ясокомбінат, щоб перевірити і побачити все на власні очі.

"Ця інспекція - найжорстокіша і найкривавіша за всі сезони, - розповідає Фреймут. - Я поїхала в "Проскурів М'ясо", так як звали люди: не можуть закрити, хоча неодноразово просили владу зробити це. Агенти, які влаштувалися на роботу, підтвердили скарги жителів Хмельницького. А коли ми з командою зайшли всередину, то в якийсь момент застигли від побаченого. Свиней не просто вбивають, а катують. Нелюдські умови праці. І раптом на нас налетів кремезний чоловік, почав видирати камери, кричати на мене. Потім перейшов на підозріло поступливі інтонації і запропонував мені все показати. Я повірила. Чоловік відкрив якусь двері (це був чорний вхід) і сильним ударом в спину виштовхнув мене на вулицю. Потім на наших охоронців напали інші чоловіки, почалося місиво ... Наші хлопці не мають права бити у відповідь - собою вони прикривали нас і захищали камери, - їх збивали, розірвали одяг".

На Ольгу Фреймут напав розлючений директор м'ясокомбінату  - фото 1

Від сильного удару у телеведучої залишився великий синець на спині.

На Ольгу Фреймут напав розлючений директор м'ясокомбінату  - фото 2

"Ніхто не звертав уваги на те, що ми журналісти, там навіть закрили очі на те, що я жінка, - розповідає телеведуча. - Така реакція персоналу є доказом того, що ми викрили їхнє беззаконня. Хотілося б, щоб директор комбінату був покараний".

Команда проекту "Новий інспектор Фреймут. Міста" звертатиметься до правоохоронних органів з вимогою про проведення всебічного розслідування.

Нагадаємо, Ольга Фреймут, яка нещодавно народила другу дитину, не стала брати декрет, а почала активно працювати над новим сезоном "Інспектора Фреймут".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo