ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На команду українського фільму-конкурсанта Берлінського кінофестиваля "забила" держава

14 лютого запланована світова прем'єра українського фільму Маріуполіс на Берлінському кінофестивалі
Depo.Молодий укроп
8 лютого 2016 17:49
ФОТО: depo.ua

Проте команді фільму ніхто з боку державної влади не допомагає в організації прем’єри на фестивалі.
Зокрема про це написала продюсерка Анна Паленчук на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Я сиджу в офісі на Подолі і тепер знаю, що відчувають українські спортсмени, потрапляючи на міжнародні змагання. Вони тренуються у залах, де зі стелі сиплеться побілка і опалення не було вже років 10, а потім їдуть на Олімпіаду представляти країну... З одного боку радість за досягнення, а з іншого боку почуття відчаю, тому що всі їхні досягнення нікому не потрібні ...

А Берлінський кінофестиваль, це та ж Олімпіада, тільки в кіно. І нам треба також представляти фільм перед світовими ЗМІ, перед аудиторією міжнародного кінофестивалю. І знаєте що? Питаннями Олімпіади займається олімпійський комітет, він везе, селить, годує, одягає спортсменів. І у них це почуття відчаю проходить, тому що хтось піклуватися про них.

А у нас в кіно інакше. Нікому ти не потрібен зі своїм фільмом. І є організатор стенду українських фільмів в цьому році на Берлінському кінофестивалі //www.molodist.com/news/1342 - тут є навіть перелік того, що від України представлено. І тут найцікавіше. Ні трейлера, ні постера ні будь-яку інформацію у нас не запросили. Нам не допомагають ні з перельотами ні з проживанням. Який висновок я можу зробити? Не ми, неіфільм, ні стенду, ні Україні не потрібні. Але я знаю що фільм потрібен в Європі, він був підтриманий Medienboard Berlin-Brandenburg, в Німеччині, Литві та Франції працюють над фільмом, над тим, як змонтувати, пофарбувати, звести нашу з вами дійсність. А тут.... Так ось, то, що відчуваю я зараз - це не почуття відчаю, а розчарування", - написала Паленчук.

Нагадаємо, на Берлінському міжнародному кінофестивалі, який пройде з 11 по 21 лютого, покажуть перший український документальний фільм про анексію Криму.

На команду українського фільму-конкурсанта Берлінського кінофестиваля "забила" держава - фото 1

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo