ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міністр освіти закликає абітурієнтів перевірити свої електронні заяви

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич закликає абітурієнтів перевірити статус своїх електронних заяв до ВНЗ
Depo.Молодий укроп
26 липня 2016 08:30
ФОТО: depo.ua

На сайті виникли проблеми з завантаженням скан-копій шкільних атестатів, повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

"Нам повідомило державне підприємство "Інфоресурс", яке займається обслуговуванням Єдиної державної бази з питань освіти, куди вносяться всі абсолютно інформації, пов'язані з вступною кампанією, що є частина абітурієнтів, у яких не завантажилися атестати, їхні скан-копії. Я хочу звернутися до усіх абітурієнтів, щоб вони перевірили в своїх особистих кабінетах ... статус своєї заяви, він повинен бути такий - "допущений до конкурсу", - розповіла пані Гриневич в ефірі "5 каналу".

Вона зазначила - якщо в графі "статус" написано "потребує уточнення" або "відхилено навчальним закладом", то це означає, що скан-копія шкільного атестата не змогла завантажитися.

За словами Лілії Гриневич, у такому випадку скан-копію необхідно надіслати електронною поштою до приймальної комісії вищого навчального закладу, куди абітурієнт подав заяви. Якщо ж абітурієнт не може відправити копію атестата електронною поштою, його можна привезти до приймальної комісії ВНЗ, яка завантажить його в базу.

11 липня українські виші почали приймати від вступників заявки, які цього року можна надсилати лише в електронному форматі.

Кінцевий термін для подачі документів – 28 липня.

Всього абітурієнти можуть подавати 15 заяв за п'ятьма спеціальностями в будь-які виші, а не лише в п'ять, як минулого року.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo