Маша Єфросиніна повертається на телебачення

Маша Єфросиніна стала ведучою нового шоу на СТБ

Depo.Молодий укроп
9 лютого 2017 10:13
ФОТО: depo.ua

Телеканал СТБ продовжує зйомки нового масштабного соціально-розважального шоу "Сюрприз, сюрприз", ведучою якого стала Марія Єфросиніна, передає Depo.ua з посиланням на сайт телеканалу.

В українській версії шоу "Сюрприз, сюрприз" господинею студії стала популярна телеведуча Маша Єфросиніна. Вона знайомитиме глядачів з різними історіями героїв і озвучуватиме сюрпризи, які чекають їх за неймовірні вчинки. З допомогою своїх зіркових друзів Маша здивує всю країну в серії захоплюючих, зворушливих, а іноді і дуже смішних історій учасників шоу "Сюрприз, сюрприз".

"Для мене велика честь і величезна відповідальність бути ведучою цього шоу. Я не прихильник гучних заяв, але таких проектів на українському ТБ ще не було. Це шоу про життя і про всі емоції, на які здатна людина. Тут нічого не буває рівним: будь-який момент, кадр, слово, поведінка, подія – все на верхній емоційній точці. У студії ти стикаєшся з пронизливими історіями – або дуже драматичними, або на піку радості і щастя. Я б визначила, що "Сюрприз, сюрприз" – це стан мурашок по шкірі" – говорить Маша Єфросиніна.

"Сюрприз, сюрприз"є адаптацією популярного формату Surprise Surprise. Більше 14-ти сезонів (починаючи з 1984 року) проект виходив на британському каналі ITV; адаптовані формати успішно пройшли в багатьох країнах, зокрема США і Китаї.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo