Креативні проекти українців пройшли на Школу інновацій Берліна

Проекти зі Львова, Харкова й Одеси пройшли на програму акселерації Берлінської школи соціальних інновацій
Depo.Молодий укроп
13 грудня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua

Три команди молодих винахідників та інноваторів з Одеси, Львова і Харкова вже почали працювати над втіленням своїх ідей із соціального підприємництва в Україні, передає Depo.ua з посиланням на "УП".

Серед них – львівський проект медіатеки 5books.club. Після створення інтернет-бібліотеки з текстами, відео, подкастами, команда творців планує відкрити у Львові кав'ярню-книгарню. Її прибуток піде на ревіталізацію сільських бібліотек.

Харківська команда SHEREKH створила новий простір Global Ukrainian Hub з івент-зоною, коворкінгом, бібліотекою, лабораторією, який підтримує соціальні ініціативи міста.

Одеський "Дорогоцінний пластик Україна" винахідника Євгена Хлєбнікова також увійшов до трійки найкращих. Він спрямований на перетворенню пластикового сміття у вуличні меблі. Найближчим часом команда планує створити з пластикових відходів крісло-гойдалку.

Конкурс на програму акселерації Берлінської школи соціальних інновацій проходив в листопаді 2016 року. У ньому взяли участь 43 проекти, з них 14 – з України.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo