Команда студії "Квартал 95": Замовні статті і проплачені боти не змусять нас мовчати

Організатори фестивалю у Латвії Made in Ukraina та студія "Квартал-95" прокоментували нещодавній скандал

Прес-служба студії "Квартал-95" звинувачує у скандалі замовника, щоправда конкретного імені не називає, передає depo.ua.

"У липні цього року в Латвії вперше відбувся фестиваль української культури Made in Ukraina. Це сталося вперше за 25 років Незалежності України. Без державного фінансування, без державної підтримки ми, Студія Квартал 95, привезли в Ригу і Юрмалу кращих українських музикантів, переможців Євробачення 2004 і 2016 року Руслану і Джамалу, Тіну Кароль, Потапа, Олю Полякову, Дзідзьо, ВВ, Время и Стекло і багатьох інших, проекти Ліга Cмеха і Вечірній Квартал", - йдеться у повідомленні.

За словами прес-служби скандал у пресі спричинили політики, яким не сподобалися правдиві жарти гумористів.

"Латвія стала на чотири дні українською. На багатьох номерах глядачі аплодували стоячи! І ми горді цим. Горді тим, що Україна зустрічали на біс! Ми зробили це заради Батьківщини. Але не заради шалених політиків, яким сьогодні не подобається те, що ми говоримо зі сцени. Ми говоримо про те, про що думають мільйони людей в нашій країні", - наголошують гумористи.

У повідомленні стверджується, що не дивлячись на пресування "95 квартал", артисти не мають наміру мовчати і будуть продовжувати свою діяльність.

"Ми завжди це робили - в усі часи і при різних владах. І будемо це робити і надалі.
Проти нас сьогодні розгорнуто масштабну кампанію в кращих традиціях брудних політичних технологій: замовні статті в інтернеті і проплачені коментарі в соцмережах. Значить, комусь це вигідно. Значить, комусь потрібно, щоб ми мовчали. Але з нами - наші глядачі. І ніякі інтернет-боти і політтехнології не змусять нас мовчати. Тому що ми говоримо правду. Наша позиція - в цій пісні", - заявила прес-служба "95-го кварталу".

Нагадаємо, шоумен Зеленський викликав хвилю обурення серед українців після того, як у своїй сценці виставив Україну "жебраком" і порівняв з "актрисою німецького фільму для дорослих", яка "готова прийняти будь-яку кількість з будь-якого боку". Згодом Зеленський прокоментував скандал.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів