ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київський "Жовтень" потрапив до топ-списку артхаузних кінотеатрів Європи

Відомий київський кінотеатрів «Жовтень» потрапив до європейського топ-списку найкращих європейських артхаузних кінотеатрів
Depo.Молодий укроп
24 березня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua

Зокрема це рейтинг склав сітігіда Spotted by Locals, повідомляє depo.ua.

«Репертуар "Жовтня" складає фестивальне кіно, артхауз та короткометражні фільми. Будівля одного з найстаріших кінотеатрів Києва двічі оновлювалася - після руйнування під час Другої світової війни і в результаті підпалу 2014 року», - пише додаток для мандрівників.

Голландці Санні та Барт ван Пол шість років тому придумали і запустили додаток Spotted by Locals, який допомагає мандрівникам вибирати ті клуби, бари, ресторани, магазини, які обирають городяни з добрим смаком та знанням англійської мови. Зараз для програми пишуть рекомендації близько 260 авторів з країн Європи і Північної Америки, розповідає «Новое время».

Дані Spotted by Locals використовуються на BBC World, The Guardian, Sueddeutsche Zeitung, Le Monde, The Sunday Times і National Geographic Traveler. Також проект згадується в The Telegraph, Gadling і The Times.

В додаток потрапляють ті місця, які завоювали популярність у місцевих жителів і часто не зазначені в стандартних туристичних програмах. Саме так у список додатку Spotted by Locals потрапив і «Жовтень».

Нагадаємо, пізно ввечорі, 29 жовтня 2014 року кінотеатр підпалили під час кінопоказу у рамках кінофестивалю «Молодість». Пожежа зруйнувала перекриття між поверхами та пошкодила кінозали кінотеатру. 18 жовтня 2015 року кінотеатр знову відкрився так само під час показу «Молодості».

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo