Кириленко додав до "чорного списку" ще 26 артистів з Росії

Міністерство культури України збільшило список діячів культури, які створюють загрозу національній безпеці України, ще на 26 осіб

Всього тепер у переліку 40 персон. Про повідомила прес-служба Мінкультури.

"На виконання вимог Закону України "Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України" Служба безпеки України надала Міністерству культури список діячів культури, дії яких створюють загрозу національній безпеці України з 40 осіб", – йдеться в повідомленні.

Список діячів культури, які створюють загрозу національній безпеці України, поповнили:

Еліна Бистрицька, Микола Бурляєв, Наталія Бондарчук, Ірина Богачова, Юрій Кара, Борис Грачевский, Юрій Гальцев, Станіслав П'еха, Ігор Клебанов, Борис Клюєв і Валерій Гергієв, Аристарх Ліванов, Лев Лещенко, Федір Бондарчук, Леонід Мілованов, Василь Нестеренко, Юрій Поляков, Вадим Самойлов, Євген Стеблов, Валентина Тализіна, Валентина Теличкіна, Олег Табаков, Дмитро Харатьян, Андрій Коваленко, Карен Шахназаров та Наталія Варлей.

Крім того, у повідомленні міністерства наголошується, що Державне агентство з питань кіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена в перелік тих, хто становить загрозу національній безпеці.

Зазначимо, наведений "чорний список" діячів культури міністерство складає на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони, Служби безпеки України та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, 8 серпня 2015 року Мінкультури оприлюднило список з 14 діячів культури, які створюють загрозу національній безпеці України.

Також у міністерстві зазначають, що "по мірі надходження до Міністерства культури від Служби безпеки України звернень про розширення переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, інформація на сайті буде оновлюватися".

Раніше Мінкульт передав у відповідні органи перелік з 117 артистів, які, на думку представників міністерства, становлять загрозу національній безпеці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів