ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ірина Білик зняла тримісячному сину окрему квартиру

Українська співачка Ірина Білик розповіла, що її квартира виявилася замалою для її великої сім'ї
Depo.Молодий укроп
14 березня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Світське життя.

"У мене виявилася дуже маленька квартира, і я зняла ще одну квартиру поруч. І тепер у мене в під'їзді дві квартири. Одна квартира - це малюка, інша квартира - це мого старшого сина. Але ми сподіваємося, що навесні ми переїдемо в будинок. Я хочу, щоб він засмагав. Тому що він такий, азербайджанський мачо ", - розповіла про молодшого сина Ірина.

Білик розповіла, що коли у неї народився старший син Гліб, вона приділяла йому мало уваги.

"Я можу зізнатися, що коли народився старший син Гліб, я абсолютно не брала участі в її вихованні, тому що у мене було дуже багато концертів і ми були такі молоді з його татом. А зараз я буваю дуже багато часу з Тебрізом. Я дуже мріяла про його появу в моєму житті і також його батько, Аслан, про це мріяв ", - розговорилася артистка.
Крім того Білик поділилася і тим, як будує відносини зі своїм чоловіком Асланом Ахмадовим. Пара часто спілкується по Інтернету, оскільки Аслан працює в Росії.

"Нам це не заважає. Не хочеться, як ось люди живуть, сваряться, ходять по квартирі, щось з'ясовують. У нас такого немає. Папа приїжджає в гості, ми цілуємося. Ми любимо один одного. Я думаю, для мого серця це краще, коли чоловік тебе любить і не може ображати, як це бувало колись у моєму житті. А просто він десь є, ми любимо один одного. Наша любов вона така, не затьмарене домашніми якимись проблемами", - поділилася Білик.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo