Ірина Білик зняла тримісячному сину окрему квартиру

Українська співачка Ірина Білик розповіла, що її квартира виявилася замалою для її великої сім'ї
Depo.Молодий укроп
14 березня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Світське життя.

"У мене виявилася дуже маленька квартира, і я зняла ще одну квартиру поруч. І тепер у мене в під'їзді дві квартири. Одна квартира - це малюка, інша квартира - це мого старшого сина. Але ми сподіваємося, що навесні ми переїдемо в будинок. Я хочу, щоб він засмагав. Тому що він такий, азербайджанський мачо ", - розповіла про молодшого сина Ірина.

Білик розповіла, що коли у неї народився старший син Гліб, вона приділяла йому мало уваги.

"Я можу зізнатися, що коли народився старший син Гліб, я абсолютно не брала участі в її вихованні, тому що у мене було дуже багато концертів і ми були такі молоді з його татом. А зараз я буваю дуже багато часу з Тебрізом. Я дуже мріяла про його появу в моєму житті і також його батько, Аслан, про це мріяв ", - розговорилася артистка.
Крім того Білик поділилася і тим, як будує відносини зі своїм чоловіком Асланом Ахмадовим. Пара часто спілкується по Інтернету, оскільки Аслан працює в Росії.

"Нам це не заважає. Не хочеться, як ось люди живуть, сваряться, ходять по квартирі, щось з'ясовують. У нас такого немає. Папа приїжджає в гості, ми цілуємося. Ми любимо один одного. Я думаю, для мого серця це краще, коли чоловік тебе любить і не може ображати, як це бувало колись у моєму житті. А просто він десь є, ми любимо один одного. Наша любов вона така, не затьмарене домашніми якимись проблемами", - поділилася Білик.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo