Інженер з Києва розробив капсулу, яка рятує всіх пасажирів під час аварії літака

Київський авіаційний інженер Володимир Татаренко розробив спеціальну капсулу, яка рятує пасажирів під час аварії літака

Наприкінці жовтня в співтоваристві Street FX Motorsport & Graphics з'явилося відео з демонстрацією системи порятунку пасажирів при аварії літака. Зараз у ролика вже більше 17 млн переглядів. Ці цифри пояснюються тим, що через кілька днів після його публікації сталася аварія російського літака в Єгипті, повідомляє depo.ua з посиланням на ain.ua.

Система порятунку пасажирів, яка фігурує в цьому відео, розроблена київським авіаційним інженером Володимиром Татаренко. Вона здатна забезпечити практично гарантоване спасіння всіх пасажирів та екіпажу при авіакатастрофі в повітрі, на злеті і при приземленні.

Працюючи на Київському авіаційному заводі, інженер виїжджав у складі комісії на аварії антоновських літаків. «Постійно бачачи ці жахи, знаючи статистику катастроф, я прийшов до деяких висновків. У людей неправильні висновки про аварії, адже причина 80% аварій - це людський фактор (екіпажу і тих, хто готує політ) », - розповідає винахідник.

Але при цьому конструктори літаків в усьому світі намагаються покращувати надійність самих літаків, так що людський фактор нікуди не дівається. Інженер вирішив знайти таке рішення, яке справлялося б з цією проблемою.
За даними Міжнародної організації цивільної авіації, близько 70% аварій відбувається на сталому горизонтальному польоті. Виходом з цієї ситуації стала капсула, яка кріпиться до фюзеляжу і може при потребі відокремитися від літака за лічені секунди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів