ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гриневич хоче навчити школярів рахувати гроші

В Україні необхідно суттєво змінити шкільну програму, і, насамперед, – зміст освіти, заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич
Depo.Молодий укроп
4 травня 2016 15:19
ФОТО: depo.ua

На її думку, у школі потрібно перейти від передачі величезної кількості інформації і вимог її відтворювати до формування у школярів умінь критично мислити, співпрацювати в команді, самостійно аналізувати інформацію, а також володіти фінансовою грамотністю і навичками підприємництва.

За словами Гриневич, фінансова грамотність і підприємництво – не нові предмети, а компетентності, які мають стати змістом існуючого предмета, зокрема, математики.

«Молодші школярі повинні навчитися порахувати свій бюджет для походу в магазин або зоопарк, а старші – розрахувати відсотки по депозиту або свої податки», – написала Гриневич у своїй колонці на сайті "Новое время".

Також осучаснення змісту освіти вимагає від педагогів знання нових сучасних методик та інших підходів до оцінювання знань. Для цього потрібно підготувати вчителів до викладання сучасного змісту. Зокрема, треба змінити підходи до викладання в педагогічних вищих навчальних закладах і підвищення кваліфікації вчителів.

«Моя стратегічна мета – створити таку систему освіти, яка допомагатиме дитині, незалежно від її походження і здібностей, стати успішною і знайти своє місце у житті, а дорослим – створить можливості для навчання впродовж життя», – наголосила міністр.

Нагадаємо, Гриневич очолила Міністерство освіти і науки 14 квітня 2016 року.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo