ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фукуяма назвав Євромайдан “грандіозною історичною подією”

Аналітик зі Стенфордського університету, автор теорії “кінця історії” Френсіс Фукуяма вважає український Євромайдан грандіозною історичною подією
Depo.Молодий укроп
25 жовтня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на dt.ua.

“Його значення виходить далеко за межі України. Це грандіозна битва за розширення сучасних форм демократичного правління. Я хочу побажати тим, хто прийшов до влади, навчитися використовувати її в інтересах країни і всього суспільства”, – сказав Фукуяма.

Утім, проблема, за словами Фукуями, полягає в тому, що відбувається після встановлення нового політичного режиму. “Головною проблемою України після Помаранчевої революції стали проблеми й протиріччя між силами, які прийшли до влади, насамперед між Ющенком і Тимошенко. Вони були зайняті виключно боротьбою одне з одним, що призвело до розквіту корупції. Тому вони й не змогли подолати впливу олігархів, які поступово повернули собі контроль над країною. Наслідки Євромайдану я оцінюю більш оптимістично. Вашим нинішнім керівникам, на мою думку, вдалося трохи знизити рівень корупції, а також імплементувати принципи публічного менеджменту у процес управління”, – поділився своїм баченням Фукуяма.

На його думку, в даний момент США і Європейський Союз “надають недостатню підтримку здорових сил українського суспільства, особливо в умовах, коли воно стикається з серйозними проблемами, що зачіпають інтереси світового співтовариства”.

Більше новин читайте на Depo.Життя.