ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Французький режисер зняв фільм про героя Небесної сотні

Півторагодинну стрічку "Саша Х. Крила на Майдані" зняв французький режисер-документаліст Емануель Графф
Depo.Молодий укроп
15 березня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua

У 2014 році він був у Києві. Саме там режисер випадково познайомився з подругою Олександра Храпаченка, яка й розказала його історію.

Фільм знімали у 2014 – 2015 роках у Рівному, Києві та Меці (Франція). Емануель Графф на прем’єрі пояснив, що у цій стрічці, намагався показати Євромайдан, оповідаючи про одного з його героїв. На презентації в Рівному зібралися рідні, друзі, однокласники, одногрупники, колеги Сашка, повідомляє depo.ua з посиланням на газету "День".

Олександр Храпаченко загинув 20 лютого 2014 року на першій барикаді на Інституцькій від кулі снайпера. Йому було 26 років. За фахом Олександр був театральним режисером.

За сюжетом фільму Емануеля Граффа, подруга Олександра Храпаченка за рік по його смерті приїздить із Києва в Рівне, бо хоче знайти людей, які знали героя-майданівця. Дівчина зустрічається з рідними, друзями, колегами Олександра, його нареченою. Вони розповідають цікаві історії з життя Храпаченка, згадують його дитинство, а ще звістку про загибель.

«Я зняв цей фільм для того, щоб про Україну не забували у Європі. Щоб довести тамтешнім людям, які негативно відгукуються про Революцію Гідності, що вони неправі. І саме історія Олександра Храпаченка допомогла мені показати Євромайдан зсередини», - розповів режисер фільму Емануель Графф.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo