Фестиваль #Переможенька Фест зібрав рекордну кількість українських переможців

5 листопада в Києві в НСК "Олімпійський" відбувся фестиваль #Переможенька Фест, який зібрав рекордну кількість українських переможців разом
Depo.Молодий укроп
9 листопада 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
Фестиваль #Переможенька Фест зібрав рекордну кількість українських переможців
Фестиваль #Переможенька Фест зібрав рекордну кількість українських переможців

Українці, котрі стали відомими завдяки своїм досягненням по всьому світу, поділилися з учасниками фестивалю захоплюючими історіями успіху та перемог, повідомляє Depo.ua.

Виступи спікерів-переможців об`єдналися у тематичні блоки: держава та реформи, наука та культура й олімпійські перемоги.

В рамках фестивалю виступили: народний депутат України, член Колегії МВС, засновник ГО Global Office Мустафа Найєм з темою "Що ми перемогли запуском патрульної поліції?", міністр інфраструктури України Володимир Омелян з темою "Інфраструктурні перемоги України", один з наймолодших селищних голів в Україні Олександр Топорівський з темою "Зміни в громаді: пошук ідей, механізмів, ресурсів", засновник Atlas Weekend, клубу Atlas та простору Roof Дмитро Сидоренко з темою "Atlas Weekend – фестивальна перемога України", радник начальника київського метрополітену Наталка Макогон "Комунальний урбанізм або світло в кінці тунелю", генеральний директор ВДНГ, продюсер та успішний бізнесмен Максим Бахматов з темою "Приклад ВДНГ як успішний кейс змін в країні", президент асоціації брейк-дансу Києва, організатор чемпіонату світу по брейк-дансу Burn Battle School Владислав Салун з темою "Історичні досягнення українських брейк-данс танцівників на світовій сцені".

Також про свої перемоги розповіли українські олімпійці та паралімпійці – переможці олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, багаторазові чемпіони Європи та Світу: Андрій Демчук, Ярослав Семененко, Анфіса Почкалова, Евгенія Німченко та Іван Довгодько. Крім того своїми досягненнями поділилися молоді українські науковці, переможці найбільшого у світі молодіжного конкурсу науково-дослідних проектів Intel ISEF, серед яких математичний геній Чан Фионг Ань та студент, який спроектував морську електростанцію, Михайло Литовченко.

#ПЕРЕМОЖЕНЬКА ФЕСТ – це частина проекту "Переможенька", який ставить за мету розвиток та зміцнення почуття гідності і гордості за Україну, виховання поваги до держави на національному та міжнародному рівнях, підвищення мотивації кожного українця досягати перемог як для себе, так і для нації в цілому. Організатори фестивалю громадська організація: «Біржа молодіжних проектів» та Київський Молодіжний Центр.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo