Єгорова згадала, як втратила дитину від Мухарьского

Телеведуча Сніжана Єгорова, яка офіційно розлучилася із Антоном Мухарським, відверто розповіла історію її стосунків із ноуменом

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТРК "Україна".

За словами Єгорової, вона була знайома із Антоном з університетських часів. І тоді вона могла мати з ним стосунки, однак її зупинила одна ситуація.

"Приходив такий чудний, інтелігентний хлопчик. Завжди гарно одягнений. Він мене кликав на побачення. Ми гуляли містом, він мені читав вірші. І якось до мене зайшла його однокурсниця. Вона розповіла мені, що у нього серйозний роман із ще однією нашою однокурсницею. У них справа йде до весілля. У мене відвалилася щелепа. Я тоді подумала: "Як він так може"? – розповіла історію знайомства із Мухарським Єгорова.

Тоді Сніжана розірвала стосунки із Антоном. Однак доля їх звела через 12 років на знімальному майданчику стрічки Оксани Байрак. Там роман між двома знаменитостями знову розгорівся.

Коли Єгорова дізналася, що вагітна, то продовжувала працювати. Їй запропонували пікантні знімання із Фаготом. Дізнавшись про фотосесію Мухарський був дуже злий.

"Коли вийшла ця фотосесія і він про неї дізнався, він збожеволів. Він не просто написав інтерв'ю. Він з ним носився по всіх виданнях і пропонував її. Це була стаття, яку він сам написав", - згадала Єгорова.

Через переживання Сніжана тоді втратила дитину. Ведуча була на сьомому місяці вагітності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів