Через Путіна у Лорак виникли проблеми з чоловіком

Чоловік української співачки Ані Лорак для того, щоб з'їздити на Росію, змушений отримувати візу

Так вплинув на їх відносини з Муратом Налчаджіоглу російсько-турецький конфлікт, пише depo.ua з посиланням на Joinfo.ua.

За словами Кароліни, через загострення відносин між Росією і Туреччиною вона стала рідше бачиться з чоловіком. Чоловік артистки є турецьким підданим, тому він відчуває труднощі з в'їздом на російську територію.

Ані Лорак відзначила, що порятунком для неї і Мурата стали гастролі за кордоном, так як для в'їзду в Росію її чоловікові тепер потрібна віза.

"Гастролі, до речі, стали і нашими з Муратом порятунком після загострення російсько-турецьких відносин. Тепер йому для в'їзду на Росію потрібна віза, ми її зробили, але поки одноразову, що дозволяє перебувати в країні всього тиждень. Зараз думаємо, як би отримати мультивізу", — сказала Кароліна.

Вона додала, що вірить у швидке поліпшення відносин між Росією і Туреччиною і те, що в недалекому майбутньому Мурат зможе отримати візу на більш тривалий період.

"Мурат не завжди може супроводжувати мене в поїздках, у нього свій бізнес, робота. Але в ключові для нашої сім'ї моменти намагається бути поруч. Мені так спокійніше", — сказала Лорак.

Читайте також: Чоловіка Лорак назвали "російським гопником" у мережі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів