Британська Рада оголосила конкурс з підтримки креативних підприємців в Україні

Британська Рада відкриває набір на програму Creative Enterprise Ukraine, мета якої – підтримка креативних підприємців України в запуску та просуванні власного бізнесу

Тренінги із британськими менторами прийматимуть Київ, Львів, Івано-Франківськ та Дніпро. Прийом заявок триває до 8 січня 2017 року, повідомляє Depo.ua з посиланням на "УП".

Чотириденні тренінги розраховані на підприємців, які представляють креативний бізнес чи стартап та мають до 3-х років досвіду у бізнесі.

Також до програми можуть долучитись люди із потужною ідеєю, які тільки планують започаткувати власний креативний проект.

Учасники програми мають представляти один із таких секторів: видавництво, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла. 

Методологія тренінгів Creative Enterprise Ukraine розроблена британською агенцією з розвитку бізнесу та інновацій Nesta, що спеціалізується саме на креативній економіці. Тренінги проводитимуть бізнес-ментори з Великої Британії, акредитовані Nesta. В Україні партнером програми стала консалтингова компанія PwC Україна.

Тренінги у рамках Creative Enterprise Ukraine відбудуться протягом лютого-березня 2017 року в партнерських креативних просторах – Часопис (Київ), Spalah (Дніпро), Pawillion(Львів), Тепле Місто (Івано-Франківськ). Участь у програмі безкоштовна.

Програма Creative Enterprise Ukraine стартувала в Україні в 2015 році. У рамках першого набору тренінги відвідали 94 підприємці, які розвивають креативний ландшафт України. Серед учасників програми були такі проекти та ініціативи, як Comma, Куншт, Їздець, Тиха Форма, Muzarium, La Boussole, Pictoric, Wood Baker тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів