Бандерівський гороскоп на листопад

Як житиметься в листопаді бандерівцям і бандерівкам

Бандерівський гороскоп на листопад…

Журналісти depo.ua склали жартівливий бандерівський гороскоп на листопад 2016 року.

 Бандерівський гороскоп на листопад - фото 1

Шановному овенському панству в листопаді нарешті поперло. При чому одразу і всіх сферах життя. Але, як каже Майкл Щур, є одне але: вам треба бути пильними і завбачливими, щоб не наробити дурниць. На хвилі позитивних емоцій вам може навіть здатися, що ватники по ту лінію фронту – цілком нормальні люди, але присядьте, поїжте борщу, порахуйте до десяти і не залишайте автомат у криївці.

До речі, стан вашої криївки, настрій другої половини та бажання ваших маленьких бендерчиків можуть загнати вас у глухий кут, якщо не вирішуватимете питання одразу коли вони виникають. Тож, не затягуйте, щоб згодом не витрачатися ще більше.

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 2

Найкращі новини чекають на тельців, які шукають кохання. Зірки кажуть, що самотні дні ваші закінчуються і цілком можливо, що скоро ви зустрічатимете чарівні українські заходи та світанки разом із коханою людиною.

Крім кохання в тельців буде чимало роботи, зустрічей із побратимами та цікавих справ. Як приватних, так і на користь спільній справі.

При цьому важливо не забувати про власне здоров'я, бо якщо й надалі так гаруватимете, то в кінці місяця почнете відчувати агресію, а на Миколая звалитеся із депресією. Корисним для здоров'я буде спілкування із родичами та "не напряжні" зайняття спортом.

Наголошуємо, що тролінг сепарів у "Фейсбуці" спортивним заняттям не вважається.

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 3

В попередні місяці ви не підкували свою коняку, не чистили кулемет та не знімали павутиння у криївці, тож наразі доведеться займатися всіма цими нудними і аж ніяк не героїчними справами, замість отримувати насолоду від того, який ви молодець.

Але одночасно ви можете розмірковувати над подальшими планами і одразу по закінченню не героїчних справ зайнятися героїчними. Особливо це стосується Близнюків-бандерівців, які давно прагнули підвищення. При цьому "методичність, методичність і ще раз методичність" – має стати вашим девізом. Дрібні нудні справи можуть здаватися вам безглуздими як мінські домовленості, але, зрештою, поки ви не президент, від них нікуди не подінешся.

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 4

Чуєте аромат? Це песець підкрадався до вашої хати. Але перелякався і втік, залишивши на пам'ять  дещо. Не переймайтеся, пройде час  – буде вам добриво.

Так і всі події листопаду будуть вам на користь. Труднощі життя не зможуть поставити вас ра…

Вибачте за каламбур.

В листопаді на вас чекає підвищення, чи нова цікава і складна справа, ситуація із коштами вирівняється, що позитивно вплине на спілкування в родині.

У той же час, затишні сімейні вечори та посиденьки із друзями доведеться на певний час відкласти, замінивши їх на роботу, термінові справи та зустрічі із бойовими побратимами.

 Бандерівський гороскоп на листопад - фото 5

В листопаді Леви-бандерівці почуватимуться як діабетик в магазині з пундиками – спокус так багато, а з доступного -  нічого. Роботи буде багато, грошей навпаки малувато, при цьому доведеться працювати за двох.

Але не вішайте носа - якщо владнаєтеся, вже в грудні на вас чекатиме підвищення, премія чи якась інша нагорода. Вороги мають пам'ятати, що ви і в доброму гуморі можете віддухопелити до баклажанового кольору, що вже казати про Лева в стані легкої депресії.

Зірки радять вам хапатися за будь яку можливість заробити бали на роботі чи підзаробити грошенят.

Крім цього, в листопаді може надійти допомога від побратимів чи родичів, із якими ви давно не бачилися – нагостріть вуха і дослуховуйтеся до порад, вони можуть принести вам успіх вже в наступному місяці.

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 6

Від кількості невідкладних справ в листопаді голова йтиме обертом і тільки від вас залежатиме, виглядатимете ви як супермен, чи як "Адмірал Кузнєцов" на рейді.

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 7

Впродовж цього місяця у вас буде багато спілкування, переговорів та ділових зустрічей, які потягнуть за собою суттєві зміни в роботі. Якщо оберете правильну стратегію і тактику, в подальшому ви зможете отримати підвищення і завоювати прихильність старших товаришів.

Разом із тим, будьте пильні із новими знайомими, спочатку може здаватися, що це нормальна людина, але за словами патріота можуть ховатися брудні справи ватника.

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 8

Слова "ще не вмерла Україна" з державного Гімну це в листопаді про вас, шановні Терези. Терези-бандерівці вже не перший місяць знаходяться "на межі" (від нестачі коштів, кількості роботи, особистих проблем – потрібне підкреслити) і цього місяця проблеми одразу не розвіються.

Листопад обіцяє бути доволі складним місяцем в плані коштів, яких не вистачатиме. Крім цього доведеться зважувати кожен крок і кожне слово, тому що відносини із підлеглими, керівниками і побратимами будуть ускладнені чисельними недомовленостями, що їх було допущено в минулому. Але якщо ви поведете себе як президент із "цинічними бандерами", тобто проявите водночас сміливість визнати помилки і почуття гумору, все зрештою вийде на вашу користь.

Разом із тим, життя в листопаді може звести вас із впливовою людиною, яка допоможе вам не тільки фінансово, але й цінними порадами.  

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 9

Головними для Скорпіонів-бандерівців в листопаді будуть освіта, гроші і професійні досягнення. Всі ці три цілі можуть збігтися, якщо звільнити від бойовиків школу, в якій вони сховали свої статки, і отримати за це підвищення.

Крім жартів, зірки радять Скорпіонам без поспіху методично втілювати в життя всі свою задумки, не покладаючись при цьому на чиюсь допомогу. Ваш девіз – краще зробити менше, але на совість. В складних ситуаціях намагайтеся подивитися на себе з боку.

Ідеальним буде листопад для налагодження особистого життя – кохана людина високо оцінить вашу щирість та відвертість. Тільки не теревеньте про свої успіхи побратимам – в багатьох бандерівців цей місяць буде далеко не таким вдалим, як у вас.

 Бандерівський гороскоп на листопад - фото 10

Навалилося на вас останніми місяцями, так? Вище ніс, в листопаді життя стане вже трохи кращим! Наприклад, ви можете отримати гроші за роботу, яку виконували в минулому і яка залишилася неоплаченою. З колегами можливі невеличкі сутички, але в принципі вони знають, що в душі ви чарівні, немов рожева бандера.

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 11

 І все як завжди вийде на вашу користь.

Налагоджуйте нові зв'язки з діловими партнерами, дослухайтеся до провідників – вони може й дещо галасливі, але діло кажуть.

Кінець місяця принесе багато приємних сюрпризів як в роботі, так і в особистому житті

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 12

Ну ви в курсі, що "няшка" по житті – не ваше амплуа. Побратими вже давно для себе вирішили, що ви служите в розвідці навіть якщо в курені записані як кухар і днями пропадаєте біля каструль і глечиків.

Але в листопаді вам хотітиметься спілкуватися з оточуючими ще менше. Навіть в "Фейсбуці" з ватниками майже не будете сваритися. Багато енергії піде на роботу, амбіції при цьому доведеться притримати і сумлінно виконувати те, що доручає керівництво, навіть якщо завдання – нудні та не героїчні.

Втіхою може послужити фінансове становище, яке в листопаді дасть можливість втілити у життя певні забаганки.

 Бандерівський гороскоп на листопад - фото 13

В листопаді Водолеї-бандерівці будуть, як то кажуть, на розрив, але їм це сподобається. Паралельне вирішення особистих, робочих та громадських питань  надихне вас на нові ідеї та принесе нові знайомства. Головне – не переймайтеся через дрібниці, щоб не отримати нервовий зрив.

На цей місяць зірки радять Водолеям бути обережними і прагматичними, пильно ставитися до документів і приймати всі рішення самотужки. Не бійтеся змін та важких завдань і місяць закінчиться для вас перемогою: скинете зайві кілограми, витравите тарганів з криївки чи навернете знайомого сепара в українство.

Бандерівський гороскоп на листопад - фото 14

В листопаді Рибам-бандерівцям захочеться пірнути на дно і затаїтися, як той сом, щоб ніхто не знайшов і не чіпав, але не вийде, враховуючи, скільки справ вони собі напланували на кінець року. Причиною тому можуть бути невиконані справи, що накопичилися впродовж попередніх місяців, чи грозовий клімат  в колективі.

Але залягання на дно буде мати не більше сенсу, ніж навчати українській мові Миколу Азарова. Зірки радять бути більш жорсткішими і стійкішими в досягненні власних цілей

І до речі, як давно ви чистили автомат?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook