Альонова: Шовковський наклав арешт на все майно

Український модельєр Ольга Альонова поділилася подробицями щодо розлучення з українським футболістом Олександром Шовковським

Як повідомляє depo.ua, про складнощі у стосунках з екс-чоловіком жінка розповіла у програмі "Світське життя".

За словами Альонової, Шовковський рідко знаходить час, аби бачитися з донькою.

"В нашому випадку з рішенням суду Олександр не сперечався, що донька мешкає зі мною. Так, він писав: "Я хочу бачити доньку". На що я відповідала: "Я не проти". Але коли я питаю: "Саша, чому ти так мало проводиш з нею часу?" Відповідає: "Я дуже зайнятий, я завжди зайнятий". Невже настільки зайнятий Олександр Шовковський? Ми несемо за неї відповідальність. За її стан, хвилювання і мені здається, що вона потребує і маму, і тата. Але любов батьків ніяк не пов'язана з можливістю виїзду дитини за кордон заради відпочинку чи лікування. На даний момент мені хотілося на канікулах повезти доньку у Діснейленд, але я не можу цього зробити, тому що Олександр не дає дозволу", - зазначила модельєр.

Також вона розповіла, що після розлучення виникли, в тому числі, проблеми з майном.

"Він наклав арешт на все майно - рухоме та нерухоме, навіть на коврове покриття і настільні лампи. Дивно, але факт (...) Хочу нагадати, порушив систему відеонагляду, забрав машину доньки і багато іншого. Вже не хочу перераховувати", - поскаржилася Альонова. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів