Ахеджакова про вирок Савченко: Я плачу, мені до сліз боляче за неї

Легендарна актриса Лія Ахеджакова висловлюватися на підтримку полонянки Кремля Савченко

Ахеджакова про вирок Савченко: Я плачу,…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на tsn.ua.

Російська актриса заявила, що їй соромно за рішення російського суду і, в той же час, вона захоплюється українською льотчицею.

"По-перше, я про неї хочу сказати: Героям слава! Слава героям! Ось вже не посоромила Україну! І мені звичайно за державу прикро. Ось це ганьба, ганьба! Брудна і мерзенна політика. Я ніколи не знала що таке Жанна д'Арк, виявляється в історії є такі, ще раз скажу слава Україні. Надя, я тебе прошу, не вбивай це прекрасне творіння, яке нам дав Бог", - говорить акторка.

Телевізор не дивиться, новини дізнається з опозиційних видань та з Інтернету.

Лія Меджидовна певна: проблема росіян полягає у тому, що більшість з них перестали думати і почали вірити лише телевізору.

"Ну, не можна, щоб ми повернули в Україну мертву Надю, не можна. Я взагалі не можу зрозуміти, як офіцера української армії, офіцера, який зобов'язаний битися за свою країну, можна судити за те, що військовослужбовець Надія Савченко воює за свою країну. Я цього зрозуміти не можу! Більш того, я знаю, що її вкрали, і це доведено! Це ж кримінальна справа. Це що таке?! Вкрасти людини, громадянина іншої країни, перевезти в Росію і при цьому судити за перетин державного російського кордону?! Вся ця каральна камарилья спіткнулася про неймовірний характер цієї дівчини, геройський", - каже Лія Меджидовна.

Крім того, актириса емоційно зізнається, і як плаче за Савченко і як мріє про її волю.

"Я плачу, мені до сліз боляче за неї, що така молода, красива, мужня, розумна дівчина виявилася одна проти цієї каральної камарильї. Я живу в Росії, дуже люблю Росію, мені дуже соромно. Мені лише б вона сіла у себе вдома і мама її погодувала смачно. Просто хочу, щоб вона була вдома", - каже Ахеджакова.

Нагадаємо, 22 березня, суд Донецька Ростовської області присудив українській льотчиці та народному депутату Надії Савченко 22 роки колонії загального режиму. Суд визнав Надію Савченко винною за всіма пунктами звинувачення. Російські прокурори вимагали для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook