30 українських студентів безкоштовно поїдуть навчатися у Китай

30 студентів з України отримають можливість навчатися у трьох університетах Китаю за підтримки Фонду допомоги освіті іноземних студентів SRCIC

Про це йдеться в Меморандумі порозуміння між Товариством українсько-китайської дружби і  МОН з одного боку та Фондом допомоги освіті іноземних студентів Міжнародної торгової палати Шовкового шляху (SRCIC), повідомляє Depo.ua з посиланням на МОН.

Документ дасть можливість збільшити кількість українських студентів, що навчаються в Китаї, адже 30 місць профінансованих Фондом допомоги освіті іноземних студентів SRCIC додадуться до загальної кількості існуючих квот академічних обмінів між Україною та КНР.

"Міністерство освіти зацікавлено у збільшенні кількості академічних обмінів студентами та науковцями між Україною та Китаєм", – зазначив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.

Згідно з меморандумом студентів набиратимуть у 2 етапи: 20 осіб у 2017 році та 10 осіб у 2018 році. Вони навчатимуться за трьома спеціальностями: "Міжнародна торгівля", "Журналістика та ЗМІ" й "Китайська мова і література".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Китай