16-річний стартапер з Донецька залучив у проект $1 млн інвестицій

Новий фінтех-стартап Persollo, яким 16-річний Стас Присяжнюк з Донецька займається разом зі старшим братом, залучив посівні інвестиції оцінкою в $ 1 млн

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на ain.ua.

Ідея Persollo в тому, щоб дозволити людям створювати платіжні форми в один клік. Запустили проект Стас і його старший брат Ярослав у квітні 2015 року, а вчора команда оголосила про новий раунд інвестицій від австралійських інвесторів.

"Ми отримали раунд від топового австралійського посівного фонду-акселератора Muru-D. Persollo відібрали в десятку фіналістів з 170 проектів, всі проекти з цього топ-10 отримають інвестиції", - розповів Стас.

Залучені кошти стартапери планують витратити на маркетинг, вибудовування процесів і розвиток самого продукту.

Програма починається в лютому. Для участі в ній хлопці можуть переїхати в Австралію, проте вони розглядають можливість проходити навчання віддалено, спілкуючись з менторами по "Скайпу". До слова, у Стаса і Ярослава вже є такий досвід: ще на стадії прототипу Persollo привернув увагу іншого австралійського акселератора Incubate. Проект отримав $ 5 тис. інвестицій, а програму підприємці проходили по Інтернету, перебуваючи в Україні.

Якщо влітку у хлопців був тільки прототип, то в кінці серпня стартапери запустили працюючий продукт і отримали перший результат: приблизно 120 продавців і $ 10 тис. транзакцій на тиждень.

"Ми працювали з декількома великими заходами. Наприклад, через Persollo продавалися квитки на обід OzUke - австралійсько-український бізнес-форум. Також зараз ведемо переговори про партнерство з Digivizer і деякими великими австралійськими банками про імплементацію однієї проривної технології, яка виведе Persollo на новий рівень", - поділився Стас.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів