"Міс Україна" зі скандалом втекла від чоловіка-мільйонера з Італії

"Міс Україна-2016" Ганна Заячківська втекла від чоловіка, з яким одружилася півроку назад

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "ТСН".

Мільйонер Джанлука Червара розповів про зникнення дружини, підкресливши, що нічого не свідчило про те, що красуня хотіла розійтися з ним.

"Того дня вона була вдома, спокійна, зі мною. Пішла на кухню, приготувала каву для людей, що в нас ремонтували кондиціонер. Повернулась до мене і сказала: коханий, я вийду на мить, хочу подихати свіжим повітрям", - розповідає Джанлука Червара.

"Міс Україна" зі скандалом втекла від чоловіка-мільйонера з Італії  - фото 1

Непомітно зоставивши на парасольці в коридорі свої ключі від квартири і обручку, жінка пішла назавжди. За кілька днів чоловік побачив її фотографії в інтернеті – в іншій країні та з іншими чоловіками. "Думаю, що квитки їй купили заздалегідь. Судячи з її фото, вона не поїхала бідувати, вона в Нью-Йорку, повернулась до роботи моделлю, у неї багато красивих фото з 5-зіркового готелю", - каже італієць.

Свою версію вже з Нью-Йорка розповідає Ганна Заячківська.

"Не маючи квитків, поїхала на центральну зупинку, купила квиток в одну сторону до Риму. І вже наступного дня купила квиток в Америку – я не знала, куди я їду", - спростовує спланованість утечі жінка.

"Міс Україна" зі скандалом втекла від чоловіка-мільйонера з Італії  - фото 2

Попелюшці з Івано-Франківська ще кілька років тому збирали гроші однокурсники на квиток до Києва, де Ганна виграла конкурс краси. До Італії вона потрапила вже українською "королевою", і там на вечірці познайомилася зі старшим від неї на 20 років Джанлукою.

Ганна переїхала до нього в студію у центрі Мілану, вікна котрої виходять на головний міський собор. Здавалося, казка має щасливий фінал. Однак українка пояснює: чоловік її бив.

"Мене кинули на підлогу добряче. Я дуже перелякалася", - каже вона.

Коли це сталося вперше, Ганна втекла до України. Але не змогла розповісти батькам. Джанлука приїхав по неї, перепросив і забрав назад.

"Я дала йому другий шанс. Бо я хотіла збудувати те, що планувала – сім'ю", - твердить Ганна.

За шлюбним контрактом майно у подружжя спільне. За італійським законом, розлучення забере до трьох років і чимало витрат. Аби не ділитися з з дружиною-втікачкою, Джанлука найняв адвоката, яка порадила розповісти усю історію і твердить: зв'язку з Ганною досі немає.

"Міс Україна" зі скандалом втекла від чоловіка-мільйонера з Італії  - фото 3

"Сіньору Червара не залишається нічого, як розповісти цю історію так, якою вона була. Відтак – шлюб буде розірвано через втечу цієї сіньори з дому, а це порушення шлюбних обов'язків. З огляду на це, ми домагатимемося, аби вона відшкодувала завдані збитки", - каже Лаура Коссар.

Такі претензії дивні для українки.

"Для мене дуже смішно, тому що місяць назад я попросила його адвоката зв'язатися з моїм адвокатом, щоб почати спокійне мирне розлучення", - пояснила вона. І додає, що скандал її бентежить головно через батьків. Яким вона і про одруження не одразу сказала, а вже тільки після того, як побралася з італійцем.

"Міс Україна" зі скандалом втекла від чоловіка-мільйонера з Італії  - фото 4

Обговорювати сімейні проблеми дочки батько відмовляється.

У США українка перебуває по туристичній візі. Однак уже має пропозиції роботи від кількох місцевих агентств. Ганна готова починати кар'єру з нуля. І запевняє, що не вимагатиме з чоловіка грошей – аби він тільки дозволив їй мирно піти.

Нагадаємо, Ганна Заячківська брала активну участь в Євромайдані, годуючи протестувальників. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів