"ГОГОЛЬFEST" знайшов свій дім

Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "ГОГОЛЬFEST" відтепер відбуватиметься на території "Арт-заводу Платформа" і працюватиме у постійному режимі

Про це 3 березня на прес-конференції в арт-кластері повідомив засновник фестивалю Владислав Троїцький, повідомляє depo.ua із посиланням на "Українську правду".

"Фестиваль, який ніяк не міг знайти свій дім, сподіваюся, нарешті його знайшов на "Арт-заводі Платформа". Ми плануємо в колаборації з арт-кластером презентувати не лише сучасне мистецтво, але й образ сучасної України, яка перестане бути нещасною жертвою, а нарешті полюбить себе", – зазначив режисер.

Глядачам обіцяють представити сучасну хореографію, візуальне мистецтво, театр та музику.

Перші заходи, які проведуть спільно "ГОГОЛЬFEST" і "Арт-завод Платформа", стартують у квітні.

Також події відбуватимуться протягом літа.

Основна масштабна фестивальна програма "ГОГОЛЬFEST" традиційно запланована на вересень.

Троїцький повідомив, що найближчим часом на "Арт-заводі Платформа" будуть презентовані проекти, створені "ГОГОЛЬFEST" у колаборації із закордонними партнерами із 20 країн світу. Зокрема, із Литвою, Німеччиною, Ізраїлем, Чехією, Францією та Швейцарією.

Як зазначив креативний директор "Арт-заводу Платформа" Роман Тугашев, цього року арт-кластер планує приділити особливу увагу культурним, освітнім та розважальним проектам.

"Арт-завод Платформа" лишиться головним майданчиком для мультидисциплінарних проектів Ulichnaya Eda і "Барахолка Кураж Базар". Також цього року на базі арт-кластера стартує танцювальний проект Boom Boom Room.

Нагадаємо, що перший фестиваль сучасного мистецтва "ГОГОЛЬFEST" відбувся 2007 року в приміщенні "Мистецького Арсеналу".

Потому фестиваль тричі змінював локацію: 2010 року майданчиком для подій фестивалю стала Національна кіностудія ім. О. Довженка. З 2012 до 2015 року фестиваль відбувався на території закинутого заводу металоконструкцій на Видубичах.

Минулого року захід мав знову повернутися на кіностудію ім. О. Довженка, але за місяць до початку фестивалю через високу орендну плату організаторам довелося шукати нову локацію.

Врешті, фестиваль відбувся на території ВДНГ, задіявши для своїх заходів 17 павільйонів експоцентру.

По завершенню заходу оргкомітет прозвітував про збитки в розмірі 100 тисяч доларів.

За час існування фестивалю у ньому взяло участь понад 1000 митців з України та 40 країн світу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme