У заарештованого директора української бібліотеки у Москві вилучили 150 книг

У квартирах директора Бібліотеки української літератури у Москві Наталії Шаріної та заступника співголови організації "Українці Москви" Валерія Семененка вилучено 150 книг і брошур

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

За його словами, у ході обшуку в бібліотеці на вулиці Трифоновській були виявлені і вилучені книги та брошури, що містять заклики до розпалювання національної ненависті. У ході обшуків за місцями проживання Шаріної і Семененка всього вилучено 150 книг та брошур, а також 20 системних блоків і п'ять ноутбуків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Бібліотеці української літератури в Москві пройшов обшук. Оперативники вилучили документи, електронні носії і деяку літературу. 58-річна Наталія Шаріна підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого п. "б" ч. 2 ст. 282 КК РФ (розпалювання національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності). Слідчий комітет Росії (СКР) підготував клопотання про арешт директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної через книги Дмитра Корчинського, визнані судом екстремістськими матеріалами та забороненими до використання.

Читайте також: Цькування директора бібліотеки української літератури у Москві це намагання Росії спровокувати в Україні хвилю русофобії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів