ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Гарварді видали двотомник на честь українського професора

Журнал українознавчих студій Гарварду опублікував двотомник на честь 70-річчя професора Грабовича
Depo.Лiтературний укроп
19 квітня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

Видання об’єднує 49 статей, написаних вченими в Північній Америці і Європі на честь внеску діяча в українські студії, повідомляє depo.ua із посиланням на Studway.

Дослідження охоплюють широке коло тем, які відображають власні інтереси професора. Цей збірник пропонує огляд галузі від раннього модерного періоду аж до сучасних дискурсів. Видання також містить біографічний нарис і повну бібліографію вченого.

Збірник статей "ЖНИВА: Статті на пошану Григорія Грабовича до його сімдесятиріччя" став 32-33 томами "Журналу українознавчих студій" Українського наукового інституту Гарвардського університету. П’ятдесят дослідників із України, Польщі, Чехії, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Італії, Бельгії, Канади та США звернулися до низки тем, що відображають наукові зацікавлення професора Грабовича: спірний спадок Київської Русі, культурні зв’язки ранньомодерного періоду, поступове зародження національного дискурсу за нових імперських реалій, що сягнуло піку у творчості Шевченка, випробування ХІХ століття, модернізм, ідеологія та наука у ХХ столітті.

У виданні наведено повну бібліографію дослідника й біографічний нарис, заснований на інтерв’ю з ювіляром. Редакторaми збірника виступили: колишній студент, а нині колега Григорія Грабовича Роман Коропецький, а також Максим Тарнавський і Тарас Кознарський. Редактор "Гарвардського журналу українознавчих студій" – Галина Гринь.

Більше новин читайте на Країна-Укропів.Depo