Українець у США створив антиросійське пиво "Крах імперії"

У липні до магазинів США потрапила перша лімітована партія авторського пива "Крах імперії", на етикетці якого зображені радянські вожді, а також Володимир Путін

Українець у США створив антиросійське пи…

Створив пиво українець Назар Дребот, що нещодавно перебрався до Штатів з Івано-Франківська, повідомляє depo.ua з посиланням на Репортер.

"Ідея виникла спонтанно, коли відновлював рецепт "Російського Імперіального Стауту". Сорт прекрасний, а Росія - ні! Тому захотілось "попустити" трішки Росію. Ні до кого не звертався. Рецепт розробили разом із Clay Keel - то пивовар і мій друг. Ідея, назва, концепція - власні. Графічною реалізацією займалась франківчанка Ніна Галінська", - розповів хлопець.

Його рецептом зацікавились представники однієї з пивоварень США і запросили Назара варити таке пиво.

"Довірили розробку не тільки цього сорту пива, а взагалі розвиток концепції, маркетингу і рецептури пивоварні. Посада - пивовар і головний асистент керівника пивоварні", - каже Назар.

За рецептом, пиво "Крах імперії" витримується у дубових бочках від бурбону протягом шести місяців. Коштує воно 11 доларів за пляшку 750 мл.

Назар Дребот говорить, що планував варити і продавати таке пиво в Україні, однак ця справа тягне за собою забагато перепон: "Хочеться присвячувати себе дійсно справі, яку любиш, а не війні з вітряками - податкова, ліцензії, "відкати", "наїзди", "кидання", знущання державного апарату і неповага до приватної власності".

Українець у США створив антиросійське пиво "Крах імперії" - фото 1

Українець у США створив антиросійське пиво "Крах імперії" - фото 2

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook