Родичі Стуса з Донеччини не змогли отримати житло в столиці

Київська влада відмовила родині сестри поета Василя Стуса в наданні житла

Про це повідомила Ольга Герасим'юк на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Вона опублікувала відповідь КМДА на звернення Національної спілки письменників про надання житла родині Стуса, яка раніше мешкала за 5 км від Донецького аеропорту.

"Василь Стус у своїх табірних зошитах просив усіх добрих людей не полишати маму його й сестру Марію, помогти їм, підтримати їх у горі… І от літня вже Марія мусить втікати з Донецька до Києва, з онучкою, що вагітною втікала, боячись, що дитині гуркіт Градів життя поламає ще в лоні… Вона мусить наймати квартиру — всі гроші сплачувати за житло, жити впроголодь… Казала мені — наша сім'я завжди голодувала, Вася був такий худий! І спить зараз Марія на підлозі…І от як тут можна спокійно, поговоривши з нею, побачивши цю горду людину, що не скаже, як ій гірко, — як читати оцю бумажку, яку надряпали в Київській мерії", — пише Герасим'юк.

У відповіді КМДА зазначається, що "приміщення надаються лише "громадянам, які внесені до реєстру громадян, які потребують поліпшення умов".

"Відповідно до пункту 15 правил на квартирний облік беруться потребуючі поліпшення житлових умов громадяни, які постійно проживають, а також зареєстровані у даному населеному пункті", — йдеться в документі.

Родичі Стуса з Донеччини не змоги отримати житло в столиці - фото 1

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів