Поет Орлуша хоче виступити в Москві на підтримку Савченко та Сенцова

Російський поет Андрій Орлов після концертів у Києві та в Одесі виступатиме на підтримку політв'язнів

Про це поет повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Андрій Орлов, відомий під псевдонімом "Орлуша", виступить в Києві 17 листопада та 19 листопада в Одесі. Щодо своїх концертів в Україні від наголошує, що читатиме свої вірші в Україні російської мовою, адже тут розуміють його краще, ніж в Росії.

"Для зацікавлених і зраділих: квитки на поїзд я взяв у два кінці, і відразу після концертів у Києві (Клуб Atlas, 17 листопада) і в Одесі (Terminal 42, 19 листопада), я буду виступати в Москві, в Сахаровському Центрі на благодійному вечорі на підтримку політв'язнів, у тому числі - Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та багатьох інших незалежно від нації чи національності", - написав він.

Орлуша назвав себе українцем, прокоментувавши це так: "Щодо моєї декларації "я - українець", скажу тим, хто накинувся на мене, так: на відміну від вас, дурнів, які вважають цю самоназву гордої і прагнучої свободи нації синонімом поняття "фашист", "каратель", "дебільний молодший брат" і "ворог російській миру", я вкладаю в слова" Україна "та" українець "сьогодні те, що і більшість громадян світу (подивіться на результати голосувань в Європі і в ООН) - я вкладаю в них любов і надію на майбутнє. На таке ж майбутнє, якого я бажаю і Росії - майбутнє без війни, без анексій і окупацій, без зламаних кордонів і збитих літаків, без дороги в пекло, вимощеної благими намірами, без брехні, вміло прикритої правильними словами. Сьогодні я, записаний 58 років тому "росіянином" у свідоцтві про народження, провів серед себе особистий перепис населення і згідно 26 статті Конституції РФ ("кожен має право визначати і вказувати свою національну приналежність"), визначаю і вказую себе як "українець". Тобто, роблю той же свідомий вибір, який за останні 2 роки зробили мої друзі, які живуть в Україні, - росіяни, євреї, татари, німці та багато інших".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів