ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Письменники, яких додали у програми початкової школи, записали відео для учнів

Письменники читають тексти і розповідають про себе на відео до оновленої програми з "Літературного читання"
Depo.Лiтературний укроп
12 жовтня 2016 10:48
ФОТО: depo.ua

Відео можна переглянути на порталі EdEra, вони також доступні також на каналі YouTube-каналі проекту, передає Depo.ua.

Письменниця Валентина Вздульська, чиї тексти потрапили до програми після оновлення, розказує про свою книжку-картинку, яку можна прочитати використовуючи не лише текст, а й ілюстрації.

Олександра Кочубей  ділиться, як дитяча пристрасть до написання текстів на шпалерах переросла у навчання в Київському національному лінгвістичному університеті та письменницьку працю.

Також можна переглянути відео з Олесею Мамчич, Оксаною Кротюк, Лесею Вороніною,Ларисою Денисенко, Галиною Ткачук та Катериною Бабкіною.

На відео письменники також розказують, як використовуючи їхні оповідання, говорити з дітьми про складні та важливі теми на кшталт Чорнобильської катастрофи.

Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей підкреслив, що відео з літературного читання стало лише першим кроком. Уже цього тижня на платформі EdEra з’являться навчальні матеріали з "Англійської мови" та "Математики", а на наступному тижні – відео з "Інформатики" та "Української мови".

"Ми відстежуватимемо ефективність цього проекту і шукатимемо можливості його продовжити, щоб давати вчителям і дітям більше сучасного змісту і нових методик для ефективного запровадження компетентнісного навчання", – сказав Хобзей.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo