Новий "Гаррі Поттер" українською виходить вже цієї п'ятниці

У п'ятницю, 30 вересня, у продажу з'явиться нова книга Джоан Роулінг "Гаррі Поттер та прокляте дитя" в перекладі українською

Як зазначає depo.ua, про це в ефірі "Громадського" повідомив Іван Малкович, власник і директор видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га", яке і випускає книгу. 

"Це п’єса, яку Джоан Роулінг написала в співавторстві з іще двома драматургами. Спочатку я насторожено поставився, коли почув, що це п’єса. Але потім я кілька разів читав як редактор і захопився сюжетом", - зазначив Малкович. 

Видавець коротко розповів про сюжет п'єси.

"(Гаррі Поттер) доросла людина. Йому там 40 років і він має трьох дітей. Головний герой – це середній син, який називається Албус Северус. Мені дуже подобається, як Джоан Роулінг придумала це ім’я. Тому що Албус – це Дамблдор, а Северус – це Снейп. До кінця книжки ми думали, що Снейп – це негативний персонаж, а виявилося, що ні. І Гаррі назвав свого сина Албус Северус. Він приятелює в книжці з сином Драко Мелфоя, який називається Скорпій. Старший син називається Джаймс, а донька – Лілі. Це дуже зворушливо, коли ти читаєш і знаєш цей світ", - сказав видавець.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів