На Росії продовжили домашній арешт директорки Бібліотеки української літератури

Пресненський суд Москви продовжив термін домашнього арешту до 29 липня директору Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної
Depo.Лiтературний укроп
26 квітня 2016 16:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Клопотання слідчого задовольнити, продовжити відносно Шариної запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 29 липня", – йдеться в постанові суду, який погодився з позицією слідчого про відсутність підстав для пом’якшення їй запобіжного заходу.

Нагадаємо, директорку Бібліотеки української літератури в Москві Наталію Шарину затримали 28 жовтня після обшуків у бібліотеці. 30 жовтня суд помістив її під домашній арешт.

За інформацією Слідчого комітету, відносно Шариної порушено кримінальну справу за статтею 282 Кримінального кодексу РФ (розпалювання національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності). Приводом для порушення справи, згідно із заявою СК РФ, стало поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, яке було визнано судом екстремістським матеріалом і заборонено до використання.

Директор бібліотеки заявила, що свою провину не визнає.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що російське слідство просить залишити під домашнім арештом до кінця липня директора Бібліотеки української літератури в Москві Наталію Шаріну.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo