ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому на Книжковому арсеналі в Києві продавали Гітлера разом з Дугіним

Скандальні чутки про те, що на київський Книжковий арсенал просочився гітлерівський "Майн кампф" виявилися правдою
Depo.Лiтературний укроп
25 квітня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Чому на Книжковому арсеналі в Києві продавали Гітлера разом з Дугіним
Чому на Книжковому арсеналі в Києві продавали Гітлера разом з Дугіним

Про це журналісту depo.ua повідомила координатор міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал"Оксана Хмельовська.

"Цю книжку виставляли на стенді "Просвіти" і ми як тільки дізналися про це, попросили її прибрати. Наступного року ми просто не включимо їх до учасників. В нас в умовах прописано, які книжки не мають експонуватися. Заборонена література ксенофобська, яка розпалює ворожнечу. Можливо, це була провокація..." - повідомила вона.

Чому на Книжковому арсеналі в Києві продавали Гітлера та Дугіна - фото 1

Оксана Хмельовська

Також пані Оксана розповіла, що після інциденту з книжками українофоба Дугіна організатори "Книжкового Арсеналу" будуть активніше перевіряти, яких авторів експонують учасники виставки. 

"Ми постійно ходимо по рядах, дивимося і раніше такого не ставалося. Це провокація, як на мене. Наступного року будемо ретельніше все продумувати, робити моніторинги, можливо, обходити стенди двічі на день", - розповіла вона.

Хмельовська пояснила, що книжки Дугіна проникли на територію "Книжкового Арсеналу" несанкціоновано. 

"Це були книжки від магазину "Кніжний бум" (російський інтернет-магазин з філіалом в Києві, - ред.), і вони стояли на стенді Альянсу незалежних видавців, які давно в нас на "Книжковому Арсеналі" експонують інтелектуальний продукт. Вони є опозиційними до влади, стояли на Майдані і в Петербурзі і в Москві. Вони попросили їх про довоз і "Кніжний бум" таке от привезли... Як тільки ми дізналися про цю літературу, за 40 хвилин їх вже не було", - розповіла пані Оксана.

Нагадаємо, російські ЗМІ сьогодні стали повідомляти, що "Дружина Порошенка продає книжки Гітлера в Києві", маючи на увазі як раз той самий "Ма