Чому на Книжковому арсеналі в Києві продавали Гітлера разом з Дугіним

Скандальні чутки про те, що на київський Книжковий арсенал просочився гітлерівський "Майн кампф" виявилися правдою

Про це журналісту depo.ua повідомила координатор міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал"Оксана Хмельовська.

"Цю книжку виставляли на стенді "Просвіти" і ми як тільки дізналися про це, попросили її прибрати. Наступного року ми просто не включимо їх до учасників. В нас в умовах прописано, які книжки не мають експонуватися. Заборонена література ксенофобська, яка розпалює ворожнечу. Можливо, це була провокація..." - повідомила вона.

Чому на Книжковому арсеналі в Києві продавали Гітлера та Дугіна - фото 1

Оксана Хмельовська

Також пані Оксана розповіла, що після інциденту з книжками українофоба Дугіна організатори "Книжкового Арсеналу" будуть активніше перевіряти, яких авторів експонують учасники виставки. 

"Ми постійно ходимо по рядах, дивимося і раніше такого не ставалося. Це провокація, як на мене. Наступного року будемо ретельніше все продумувати, робити моніторинги, можливо, обходити стенди двічі на день", - розповіла вона.

Хмельовська пояснила, що книжки Дугіна проникли на територію "Книжкового Арсеналу" несанкціоновано. 

"Це були книжки від магазину "Кніжний бум" (російський інтернет-магазин з філіалом в Києві, - ред.), і вони стояли на стенді Альянсу незалежних видавців, які давно в нас на "Книжковому Арсеналі" експонують інтелектуальний продукт. Вони є опозиційними до влади, стояли на Майдані і в Петербурзі і в Москві. Вони попросили їх про довоз і "Кніжний бум" таке от привезли... Як тільки ми дізналися про цю літературу, за 40 хвилин їх вже не було", - розповіла пані Оксана.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів