ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Брати Капранови судяться з Кличком через причеп

Українські видавці і письменники Віталій та Дмитро Капранови судяться з КМДА, аби повернути свій причеп
Depo.Лiтературний укроп
28 квітня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
Брати Капранови судяться з Кличком через причеп
Брати Капранови судяться з Кличком через причеп

Про це брати Капранови розповіли в ексклюзивному інтерв'ю depo.ua.

"Ми побудували спеціальні причепи для торгівлі книгами і почали їх розставляти по місту. Але влада почала боротися з нами, а наші причепи потрактували як МАФи. У нихнемає правил, які регулюють пересувну торгівлю, зате є "Київблагоустрій", який займається МАФами. Тож наш причеп вивезли і проінформували: "Ми демонтували ваш МАФ". Пересувна книгарня два роки під арештом, зараз ми з ними судимося. Вже відбулося перше засідання, а незабаром друге. В суді виступаємо самі, без адвокатів. Показуємо техпаспорт, аби довести, що це авто, фото "МАФу" на колесах", - зазначили видавці. 

За їхніми словами, спроби пересувної торгівлі були ще за Януковича. 

"За Януковича нашого продавця затримували на Площі Шевченка. Ми тричі визволяли її з поліцейської дільниці, а потім вона звільнилася. Нам пояснювали: тут їздить президент, щоб не було ніяких книжок. Розуміємо, Януковича книжки ображали (посміхаються). А зараз схожа ситуація з Кличком. Питається, за що боролися", - обурюються Капранови.

На їхню думку, вимагати дозвіл на землекористування при пересувній торгівлі просто абсурдно, адже тоді треба брати аналогічний внесок з усіх авто, припаркованих у столиці. Тим паче, в центрі Києва нерідко проходять сільсько-господарські ярмарки, і для них землевідводи непотрібні. 

"Владі просто потрібно виділити ділянки для пересувної торгівлі, визначити правила.  Сказати, щоб вночі торговців і духу не було. А не так, що поставив причеп на домкрати і стоїш тижнями. Але влада над таким варіантом не думає", - кажуть Капранови. 

Повне інтерв'ю з братами Капрановими читайте завтра на depo.ua

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo