ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Андруховича нагородили медаллю імені Гете

Український письменник Юрій Андрухович отримав нагороду за активну роль у поширенні німецької мови за межами німецькомовного світу
Depo.Лiтературний укроп
29 серпня 2016 10:32
ФОТО: depo.ua
Андруховича нагородили медаллю імені Гете
Андруховича нагородили медаллю імені Гете

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Український письменник був нагороджений медаллю Гете - нагородою, що з 1955 року щорічно вручається німецьким Гете-Інститутом за заслуги в поширенні німецької мови і культури за межами німецькомовного світу і підтримку міжнародного співробітництва в сфері культури.

Церемонія нагородження медаллю проходила в місті Веймарі. Цього року нагородження було присвячене темі Міграція культур - культури міграції.

Крім Андруховича, медалі також отримали нігерійський фотограф Акинбоде Акинбии і директор Національного музею Грузії Давид Лордкіпанідзе.

Юрій Андрухович - український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Живе і працює в Івано-Франківську. Віце-президент Асоціації українських письменників.Творчість Андруховича має значний вплив на сьогоднішній літературний процес в Україні, з його іменем пов'язані перші факти зацікавлення сучасною українською літературою на Заході. Твори Андруховича перекладено на польську, англійську, німецьку, російську, білоруську, угорську, фінську, шведську мови.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo